Prosinec 2008

Happy New Year!

31. prosince 2008 v 17:51 | Kiki |  Blog
Je to tady, nový rok!A je to je to rok 2009.Chci vám poblahopřát do nového roku hodně štěstí,lásky,spokojenosti a radosti přeji vám,aby se vám nic špatného v roce 2009 nestalo aby to byl váš rok ,který byl bezproblémový.Tento blog mám zde pro vás už od Října 2007 což znamená že tento blog je zde pro vás už 1 rok a 5 měsíců!Ano hrozně rychle to uteklo za ten rok se toho stalo hodně ,dobrého i zlého
například z těch zlí věcí bylo to že mi někdo 2krát nebo 3krát zkusil ukradnout blog,ale já jsem tak otravovala admina že mi nakonec zaslal klíč s novým heslem a ted jsem to udělala tak že už mi tento blog nikdo neukradne a ted něco z toho dobrého tak třeba byla tady rekordní návštěvnost nějaký čas tady byla obrovská návštěvnost měla jsem týdně přes 5000 lidí a někdy ted vám nekecám jsem měla víc než zefron.blog.cz sice nevim jak je to možné ale to máte jedno a ještě něco dobrého potkala jsem svojí nejlepší nejbestovou kamarádku a vy víte určitě kdo to je ,ano je to Terry .Sice jsme měli netradiční způsob seznamování ,ale ted je to jinak.Nikdy jsme si nepomyslela že z nás budou takové kámošky a jsme za to moc ráda.Také jsem spoluadminkou s Terry na ZDE (ZacDavidEfron.blog.cz) a také si toho moc vážím.Prostě Terry je super holčina která mě a jsem si jista že i nikoho jiného nenchá ve štychu prostě pravá bestová kámoška.A toto všechno se stalo kvůli nejlepšímu filmíku na světě který všichni moooc milujem HSM díky němu jsem získala vás ,blog a Terry takže moc děkuju.Takže vám všem a Terry přeji

HAPPY NEW YEAR!

Předávání MTV Music Movie Awards 2008 - Nova Cinema

31. prosince 2008 v 9:47 | Kiki |  Zac Efron
http://moviesblog.mtv.com/wp-content/uploads/2008/06/060108_zacvanessa.jpg
Dnes v 00:50 na Nova Cinema budou dávat předávání cen MTV Music Movie Awards 2008 a jak asi všichni víme Zac získal cenu za nejlepší herecký výkon.A pozor je asi logické že to bude česky sehnala jsem vám i video ,když Zac přebíral cenu.Takže nezapomente dnes na Nova Cinema bude předávání MTV Movie Music Awards a bude to česky ááááááááááá tak to já si určitě počkám.

Tak atady je to videjk


HSM 2 na Jetix právě ted

31. prosince 2008 v 9:37 | Kiki |  High School Musical 2
http://www.broadcastingcable.com/articles/blog/1640000164/20070817/hsm2_800x600.jpg


Jen vás chci upozornit an to že dnes v 9:30 což je za chvíli budou na Jetixu dávat High School Musical 2.Takže se nezapomentě dívat já jsme se čučela i včera v 17:30,ale nevěděla jsme předem že budou dávat HSM 2 prostě jsem přepla na JETIX a ylo to tam jinak bych vám napsala takže teda v 9:30 dávají na JETIX High School Musical 2
Mix HSM animací

30. prosince 2008 v 21:21 | Kiki |  Grafika herců HSM 1,2

mno už nevim co přidat tak tady máte pár hezkých animací
http://th.interia.pl/51,b94dd97941935651/hsm.gif
Suite


You are the music in meTroyGabriellaSharpayRyanChadTaylor

Přívěšek s Troyem

30. prosince 2008 v 20:58 | Kiki |  High School Musical
Brouzdala jsem po netu a našla jsem přívěšek na klíče s Troyem (Zacem) a tak vám jsem dávám obrázek osobně bych ho moooooooooooooc chtěla.


http://i2.iofferphoto.com/img/item/498/172/16/hsm_troy_notes.jpg

Dorty s HSM

30. prosince 2008 v 20:46 | Kiki |  High School Musical
Mno hledala jsme něco co bych přidala na blog a tak jsem hledala obrázky a naěla jsme různé dorty HSM jsou všechny vážně k nakousnutí.Kéž bych měla na své narozeninové oslavě taky takový a jsem si jista že byste si přáli určitě to samé jako já.

DSCN5748HighScoolMusical.jpg High School Musical image by Shirl4emm

Ashley v Hanně Montaně - epizoda - česky

29. prosince 2008 v 15:03 | Kiki |  Ashley Tisdale
Ahoj lidi našla jsme epizody Hanny Montany s českým dabingem a v jedné se objevila Ashley Tisdale.Objevila se na začátku a ke konci tam taky hraje takže se určitě kukněte a kdyby vám to ukázalo please wait 21 minutes or click here to enjoy unlimited use of megavideotak musíte počkat 21 minut lae může se vám ukázat že máte čekat třeba i 45 minut a víc ale počkejte si a pak to jen spustte a už vám to bude šlapat dkonce se to video ani neseká.Zac a jeho fanouškovský dárek

28. prosince 2008 v 14:51 | kiki |  Zac Efron
To co má Zac v ruce je dárek k jeho 21 narozeninám ,který dostal od fanoušků.V této knize jsou fotky,dopisy atd.... Je to od nich moooooooooooooc hezké.
Zac Efron Sends Christmas Wishes!Kiki je tu!

28. prosince 2008 v 14:34 | Kiki |  Blog
Lidičky ahoooj asi s edivíte že jsem píšu když jsem napsala že jsem na chatě ale mám pro vás vynikající zprávičku na chatě byla taková zima že jsme skoro všichni až na bráchu nemocný!!!!!!!!!!!!!!!!§áááááááááááááááááááá je to dobrá zpráva ale i španá mno ta špatná je taková že jsou prázdniny a já jsem nemocná a ta dobrá že můžu být na netu!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ at žijou blázni Terry.Moooc chci poděkovat Terry že se ujala blogu si mooc hodná a nezapomen dneska v 20:00.Takže já jdu lidičky přidávat.

with love Kiki

Ahooj a Corbinova písen "Celebrate You"

27. prosince 2008 v 2:51 | Terry |  Corbin Bleu
Ahojky lidi. Já jsem Terry ze ZacDavidEfron.blog.cz ale věřím tomu, že se s většinou znám nebo alespon znají náš poslečný blog s Kiki. Jinak tento design co je na tomto blogu je odemě, tak prominte za tu hruzu, ale Kikuš ho chtěla. Omlouvám se, že jsem včera neaktualizovala, ale nejsou skroro žádné novinky.
Corbin se učastnil Walt Disney Christmas Parade, kde zazpíval svou novou písničku Celebrate You. Začla se mi moc líbit a stáhnout si jí můžete ZDE. Text je v celém článku.


Jedu pryč!

25. prosince 2008 v 11:14 | Kiki |  Blog
Lidikčky mám pro vás jednu zprávičku,kterou nepovažuji za štastnou.Jelikož jsou prázdniny tak rodiče chtějí odject na chatu .Nevím jak dlouho tam budeme.možná přijedeme až den před nástupem do školy mno uvidíme ,ale na Silvestra jsme doma.A proto že tu nebudu tak vám sem Terry bude dávat newsky a fotečky a videa atd.......Jsme ji za to moooooooc vděčná vím že má moc práce ale přesto to vzala je to prostě opravdová kámoška ,která vás nenechá ve štychu.Ještě jednou moooc děkuju Terry.Takže toto je můj poslední článek pro tento den (nejspíše).Tak se tady mějte a nebojte se blog je v dobrých rukou.

With love Kiki